Kurs Masażu Katowice

Katowice są położone w województwie śląskim. Jedno z większych miast w Polsce słynie przede wszystkim z rozwijającego się przemysłu, bogatego dorobku kulturowego i ciekawych zabytków historycznych.

Nasze kursy masażu cieszą się w Katowicach niesłabnącą popularnością od wielu lat. Dbamy o miłą atmosferę, kameralne grupy szkoleniowe, zapewniamy opiekę doświadczonych specjalistów oraz ciekawe i profesjonalne zajęcia teoretyczne i praktyczne w zakresie masażu. Ukończony kurs masażu uprawnia uczestnika do wykonywania zawodu masażysty na terenie Polski i Unii Europejskiej.

Kurs Masażu KatowiceKursanci poznają najnowsze techniki masażu, uczą się fizjonomii i anatomii człowieka oraz pracy z pacjentami. Dzięki kursowi możesz rozpocząć pracę na stanowisku masażysty w gabinecie odnowy biologicznej lub w salonie SPA bądź też otworzyć własną działalność gospodarczą.

Kurs masażu jest adresowany do osób mających styczność z branżą medyczną, sportową i kosmetyczną oraz do tych, które nie posiadają doświadczenia w tym zakresie. Program przygotowany jest od postaw i prowadzony w dwóch stopniach: podstawowym i zaawansowanym. Pierwszy stopień obejmuje zagadnienia z masażu klasycznego oraz anatomii i fizjonomii człowieka. Drugi stopień porusza pojęcia masażu izometrycznego, relaksacyjnego, odchudzającego, sportowego i limfatycznego.

Po zakończonym kursie uczestnicy otrzymują dyplom w języku angielskim i polskim oraz zaświadczenie zgodne z rozporządzeniem MEN z 11.01.2012. Oba dokumenty uprawniają kursanta do pracy na stanowisku masażysty bądź do założenia własnej firmy.

Szybki kontakt: Centrum Edukacji Bartmaj tel.: +48 33/810-88-20, 503 010 980

Facebook