Kurs Masażu Oświęcim

Oświęcim jest miastem o ważnym dorobku kulturowym i historycznym. Rokrocznie przybywają tu tysiące turystów. Miasto leży w sercu Kotliny Oświęcimskiej, między Wyżyną Śląską a Pogórzem Karpackim.

Organizowane tu kursy masażu cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Opieka doświadczonych i najlepszych specjalistów, którzy przekazują wiedzę i tajniki w zakresie masażu, małe grupy szkoleniowe, miła atmosfera oraz ciekawe zajęcia praktyczne i teoretyczne gruntownie przygotowują kursantów do pracy na stanowisku masażysty na terenie Polski i Unii Europejskiej. Oprócz podstaw masażu klasycznego uczestnicy kursu uczą się pracy z pacjentem oraz anatomii i fizjonomii człowieka.

Kurs masażu z pewnością zainteresuje zarówno osoby niemające wcześniej doświadczenia w tym zakresie, jak i tych, którzy mają do czynienia na co dzień z branżą sportową, kosmetyczną czy medyczną. Kurs nie tylko podnosi Kurs Masażu Oświęcimkwalifikacje zawodowe, ale także poszerza posiadaną wiedzę.

Szkolenie obejmuje dwa stopnie kursu. Pierwszy stopień przekazuje zagadnienia z podstaw masażu klasycznego, metod pracy z pacjentem oraz fizjonomii człowieka. Drugi, zaawansowany stopień jest prowadzony po zakończeniu pierwszego stopnia i swoim zakresem obejmuje masaż izometryczny, sportowy, odchudzający i kontrlateralny.

Dokumentami potwierdzającymi pozytywne ukończenie kursu są dyplom w języku angielskim i języku polskim oraz zaświadczenie zgodne ze wzorem rozporządzenia Ministerstwa Edukacji Narodowej ze stycznia 2012 roku. Kursant ma możliwość zdobycia posady na stanowisku masażysty w salonach kosmetycznych, gabinetach odnowy biologicznej oraz w salonach SPA. Kursy masażu przekazują dostateczną wiedzę pozwalającą na założenie własnej działalności gospodarczej.

Szybki kontakt: Centrum Edukacji Bartmaj tel.: +48 33/810-88-20, 503 010 980

Facebook