Kurs Masażu Pszczyna

Pszczyna jest malowniczym miastem położonym w Kotlinie Oświęcimskiej w województwie śląskim. Słynie z piękna przyrody, wielu zabytków historycznych i bogatego dorobku kulturowego. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się przeprowadzane tu od lat kursy masażu.

Organizowane przez nas szkolenia są prowadzone przez najlepszych specjalistów w branży. Kurs przygotowuje każdego z uczestników do wykonywania zawodu masażysty. Po jego odbyciu kursant otrzymuje dyplom w dwóch językach ( polski i angielski) oraz zaświadczenie zgodne z rozporządzeniem MEN z 2012 r- dzięki czemu uczestnik posiada uprawnienia do pracy na stanowisku masażysty nie tylko w Polsce, ale także na terenie Unii Europejskiej.

Kurs Masażu PszczynaNa kursach przekazujemy wiedzę w zakresie technik masażu, uczymy anatomii i fizjonomii człowieka oraz pracy z pacjentami. Kurs masażu jest adresowany zarówno do osób niemających doświadczenia w tym zakresie, jak i do tych, którzy są związani na co dzień z branżą sportową, kosmetyczną i medyczną. Po pomyślnym zakończeniu kursu jego absolwenci z powodzeniem znajdą pracę w salonach kosmetycznych i SPA bądź będą mogły założyć własną działalność gospodarczą.

Kurs masażu jest przeprowadzany w dwóch stopniach. Pierwszy, podstawowy stopień obejmuje masaż klasyczny oraz podstawy anatomii człowieka. Drugi, bardziej zaawansowany stopień pozwala poznać tajniki masażu odchudzającego, relaksacyjnego, limfatycznego i sportowego.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kursantów gwarantujemy miłą atmosferę, kameralne grupy szkoleniowe, indywidualne podejście do potrzeb każdego uczestnika, skuteczność nauczania oraz profesjonalne zajęcia teoretyczne i praktyczne, dzięki którym zdobędziesz kompleksową wiedzę w zakresie masażu.

Szybki kontakt: Centrum Edukacji Bartmaj tel.: +48 33/810-88-20, 503 010 980

Facebook