Kurs Masażu Tychy

Tychy to miasto przemysłowe leżące w województwie Śląskim. Dynamiczny rozwój miasta, bogaty dorobek kulturowy oraz wiele tutejszych zabytków o wysokiej wartości historycznej- rokrocznie przyciągają tu tysiące turystów. Od lat organizowane są tu profesjonalne kursy masażu, które cieszą się rosnącym zainteresowaniem.

Nad uczestnikami kursu opiekę pełnią doświadczeni i wykwalifikowani wykładowcy. Cykl zajęć praktycznych i teoretycznych jest prowadzony w małych, kameralnych grupach w godzinach dostosowanych do indywidualnych potrzeb kursantów. Opieramy się na nowoczesnych technikach masażu, uczymy anatomii i fizjonomii człowieka oraz pracy z pacjentem. Kurs masażu upoważnia kursanta do pracy na stanowisku masażysty nie tylko na terenie kraju, ale także całej Unii Europejskiej. Kładziemy nacisk na efektywność nauczania, przyjazną atmosferę oraz jasny i klarowny przekaz wiedzy.

Kursy masażu adresowane są głównie do osób mających na co dzień styczność z branżą medyczną, kosmetyczną i sportową, ponieważ nie tylko podniosą ich kwalifikacje zawodowe, ale także poszerzą posiadaną wiedzę. Szkolenia kierujemy także do osób nieposiadających doświadczenia w zakresie masażu.

Kurs Masażu TychyKursy prowadzone są w dwóch stopniach. Pierwszy stopień obejmuje podstawową wiedzę z dziedziny masażu klasycznego, anatomii i fizjonomii człowieka oraz pracy z pacjentami. Po jego zakończeniu możliwe jest uczestnictwo w drugim stopniu kursu obejmującego zagadnienia z masażu odchudzającego, relaksacyjnego, limfatycznego oraz sportowego.

Po zakończeniu kursu uczestnik otrzymuje dyplom w języku polskim i języku angielskim oraz zaświadczenie na podstawie wzoru rozporządzenia MEN z 2012 roku. Powyższe dokumenty dają pełne uprawnienia do pracy na stanowisku masażysty w salonach kosmetycznych, gabinetach odnowy biologicznej oraz do otworzenia własnej działalności gospodarczej.

Szybki kontakt: Centrum Edukacji Bartmaj tel.: +48 33/810-88-20, 503 010 980

Facebook