Kurs Masażu Ustroń

Ustroń położony jest w południowej części województwa śląskiego. Dzięki walorom środowiska naturalnego i tutejszego mikroklimatu miasto słynie z dobrego wpływu na ludzkie zdrowie i samopoczucie. To właśnie w Ustroniu leżą znane uzdrowiska, do których rokrocznie przybywają setki pensjonariuszy.

Kursy masażu organizowane od lat w Ustroniu cieszą się ogromną popularnością. Przygotowują one uczestników w sposób kompleksowy i profesjonalny do wykonywania zawodu masażysty. Kursant zdobywa uprawnienia zawodowe Kurs Masażu Ustrońważne na terenie Polski i całej Unii Europejskiej.

Na prowadzonym kursie uczestnicy poznają nowoczesne techniki masażu, nauczą się anatomii człowieka oraz dowiedzą się o skutecznych metodach pracy z pacjentem. Kurs masażu uprawnia kursanta zarówno do pracy w salonach kosmetycznych, salonach SPA czy salonach odnowy biologicznej, jak i do założenia własnej działalności gospodarczej.

Kursem masażu zainteresowane z pewnością będą osoby pracujące na co dzień w branży medycznej, kosmetycznej i sportowej, a także te, które nie mają żadnego doświadczenia na stanowisku masażysty. Przebyty kurs nie tylko poszerza wiedzę i umiejętności, ale także podnosi kwalifikacje zawodowe podnosząc szanse na zatrudnienie na rynku pracy. Kurs masażu jest prowadzony w dwóch stopniach. Pierwszy stopień obejmuje szkolenie w dziedzinie anatomii człowieka i podstaw masażu klasycznego. Drugi, bardziej zaawansowany stopień kursu dotyczy nauki tajników masażu odchudzającego, sportowego, limfatycznego i izometrycznego.

Po ukończeniu kursu uczestnik otrzymuje dyplom w języku polskim i angielskim oraz zaświadczenia uprawniające do pracy na stanowisku masażysty.

Szybki kontakt: Centrum Edukacji Bartmaj tel.: +48 33/810-88-20, 503 010 980

Facebook