Kurs Masażu Wadowice

Wadowice są niewielkim miasteczkiem położonym w województwie małopolskim. Głównie kojarzone są z osobą Karola Wojtyły. Miasto słynie przede wszystkim z kultury, wielu ciekawych zabytków oraz rozwijającej się turystyki.

Organizowane przez nas kursy masażu cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Szkolenia są prowadzone przez najlepszych specjalistów, a małe, kameralne grupy szkoleniowe oraz miła atmosfera sprzyjają efektywności przekazywanej wiedzy. Prowadzone przez nas kusy masażu przygotowują uczestnika do wykonywania zawodu masażysty w Polsce i na terenie Unii Europejskiej.

Kursanci mają okazję poznać nowoczesne techniki masażu, uczą się anatomii i fizjonomii człowieka oraz metod, w jakiKurs Masażu Wadowice sposób pracować z pacjentem. Ukończony kurs masażu uprawnia uczestnika do pracy na stanowisku masażysty w salonach kosmetycznych, gabinetach odnowy biologicznej i SPA. Pozwala również rozpocząć własny interes w postaci działalności gospodarczej.

Program kursu obejmuje dwustopniowe szkolenia. Pierwszy, podstawowy stopień kursu pozwala poznać zagadnienia z masażu klasycznego, pracy z pacjentem oraz anatomii i fizjonomii człowieka. Drugi stopień poszerza wiedzę z kursu stopnia pierwszego o zagadnienia masażu sportowego, izometrycznego, odchudzającego i relaksacyjnego. Kursanci otrzymują dyplom w dwóch językach oraz zaświadczenie będące wzorem rozporządzenia MEN z dn. 11.01.2012 roku. Ukończony kurs uprawnia więc kursanta nie tylko do pracy na stanowisku masażysty, ale także do założenia własnej działalności gospodarczej.

Kursy przekazują efektywnie wiedzę praktyczną i teoretyczną w zakresie masażu przygotowując gruntownie kursanta do wykonywanego zawodu, jego etykiety oraz pracy z klientem.

Szybki kontakt: Centrum Edukacji Bartmaj tel.: +48 33/810-88-20, 503 010 980

Facebook