Kurs Masażu Wisła

Wisła jest malowniczą miejscowością położoną w powiecie cieszyńskim, w sercu Beskidu Śląskiego. Miasto słynie z wielu tutejszych ośrodków wypoczynkowych, z walorów turystycznych i obiektów sportowych. Wielu Polaków Wisłę kojarzy głównie ze skokami narciarskimi i pochodzącym z tego miasta Adamem Małyszem.

W Wiśle prowadzone są profesjonalne kursy masażu przygotowujące gruntownie uczestników do zawodu Kurs Masażu Wisłamasażysty. Kurs pozwala świadczyć usługi nie tylko na terenie kraju, ale także na obszarze Unii Europejskiej.

Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych i wykwalifikowanych wykładowców. Na praktycznym i teoretycznym kursie jego uczestnicy poznają nowoczesne techniki masażu, nauczą się pracy z pacjentem oraz poszerzą wiedzę w zakresie anatomii człowieka. Po zakończeniu kursu można założyć własną działalność gospodarczą bądź znaleźć zatrudnienie na stanowisku masażysty w salonach kosmetycznych, salonach SPA i odnowy biologicznej. Ponadto uczestnik otrzymuje dyplom w dwóch językach ( polski, angielski) i zaświadczenie uprawniające go do wykonywania zawodu masażysty.

Kurs masażu obejmuje dwa stopnie. Na stopniu pierwszym kursanci poznają tajniki masażu klasycznego oraz podstaw dotyczących anatomii i fizjonomii człowieka. Drugi stopień kursu jest rozszerzeniem stopnia pierwszego i obejmuje zagadnienia z zakresu masażu izometrycznego, relaksacyjnego, sportowego i odchudzającego.

Kurs przeznaczony jest zarówno dla osób, które nie posiadają doświadczenia w masażu, jak i pracujących w branży medycznej, kosmetycznej i sportowej, które pragną podnieść swoje kwalifikacje zawodowe i poszerzyć wiedzę w dziedzinie masażów.

Szybki kontakt: Centrum Edukacji Bartmaj tel.: +48 33/810-88-20, 503 010 980

Facebook