Kurs Masażu Żywiec

Żywiec położony jest w województwie śląskim. Miasto słynie z malowniczej przyrody, ciekawych zabytków historycznych i bogatego dorobku kulturowego.
Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów pośród których wzrasta świadomość zdrowotna, przygotowaliśmy profesjonalne kursy masażu uprawniające uczestnika do wykonywania zawodu masażysty zarówno na terenie kraju, jak i Unii Europejskiej. Doświadczeni instruktorzy i wykładowcy przekazują kursantom wiedzę w zakresie technik masażu, uczą ich anatomii człowieka oraz metod pracy z pacjentami. Po zakończeniu kursu jego uczestnicy mogą zdobyć posadę masażysty bądź otworzyć własną działalność gospodarczą.

Kurs Masażu Żywiec

Kurs masażu adresowany jest do osób niemających doświadczenia w tej branży oraz związanych zawodowo z medycyną, sportem czy kosmetyką.  Program obejmuje naukę anatomii i podstawy masażu klasycznego ( I stopień kursu). Drugi stopień kursu poszerza wiedzę w zakresie masażu odchudzającego, izotermicznego, limfatycznego, relaksacyjnego  i kontrlateralnego. Na kursach rozwijających kursanci poznają tajniki zaawansowanego masażu klasycznego.
Absolwenci kursu mogą zarówno podjąć zatrudnienie w salonach SPA, w salonach kosmetycznych  i  odnowy biologicznej, jak i założyć samodzielną działalność gospodarczą. Potwierdzeniem nowozdobytych przez kursanta kwalifikacji jest dyplom w języku polskim i angielskim oraz zaświadczenie zgodne z Rozporządzeniem MEN z dnia 11 stycznia 2012 roku uprawniające do rozpoczęcia pracy na stanowisku masażysty.

Kursy masażu  prowadzone są przez najlepszych specjalistów. Miła atmosfera i indywidualne podejście do kursantów sprzyjają  efektywnej nauce. Dowodem jakości przeprowadzonych przez nas szkoleń jest zadowolenie absolwentów, którzy realizują się  w pracy masażysty oraz osiągają sukcesy na polu zawodowym w tym zakresie.

Szybki kontakt: Centrum Edukacji Bartmaj tel.: +48 33/810-88-20, 503 010 980

Facebook