Masaż Bambusem, Misami Kokosowymi

ZOBACZ NAJBLIŻSZE WOLNE TERMINY: >> Kurs Masażu Misami Kokosowymi i Bambusem

Masaż Bambusem.
Jest to typ masażu relaksacyjnego, drenująco-modelującego  wykonywanego za pomocą pałeczek bambusa. Pałeczki mają różne grubości i długości, gdyż są dostosowane do poszczególnych technik i wielkości ciała. Techniki manualne rozpoczynają i kończą masaż, a także pełnią funkcję łączników między kolejnymi ruchami wykonywanymi za pomocą bambuspałeczek, rolowanych po ciele. Pałeczkami, które podczas masażu dopasowują się do kształtu mięśni, oklepuje się, głaszcze i ugniata całe ciało ze zmiennym rytmem i natężeniem. Masaż odpręża i poprawia samopoczucie, a ciało odzyskuje uczucie niesamowitej lekkości.Ponadto, odgłosy miarowych uderzeń bambusowych  wprowadzają w stan głębokiego relaksu i zapomnienia.Przy tego rodzaju masażach wykonywanych na dużych powierzchniach ciała, niezbędne jest zapewnienie odpowiedniej temperatury pomieszczenia. Dodatkowo można wspomóc się relaksacyjną muzyką i aromoterapią.

Podczas szkolenia poznacie wszystkie aspekty masażu pałeczkami bambusowymi. techniki pracy z pałeczkami bambusowymi na ciele klienta, powodując u niego odprężenie i relaks.

Masaż Misami Kokosowymi.
Misy kokosowe z rozgrzanym olejkiem kokosowym stanowią idealne połączenie , w celu usunięcia wewnętrznych napięć naszego organizmu wynikających z stresu, zmęczenia, dolegliwości chorobowych.Odżywiają skórę,przyśpieszając regeneracje naskórka.  Techniki masażu przy pomocy mis niwelują blokady, napięcia mięśniowe, obrzęki limfatyczne.Wszystko to wpływa na błogostan naszego przyszłego klienta.

Facebook