Gabinet

Miejsce to powstało z myślą o ludziach dla których ciało, dusza i umysł synchronizują się w jedno brzmienie. Przystań odpoczynku, refleksji i przemiany, którą mogą państwo osiągnąć poprzez zabiegi pielęgnujące wasze ciała w zakresie terapii klasycznych i niekonwencjonalnych. Do wyboru naszych klientów pozostawiam terapie takie jak:

TERAPIA CRANIO-SACRALNA według koncepcji biodynamicznej
Terapia czaszkowo-krzyżowa – inaczej zwana craniosacralną to delikatna, nieinwazyjna  terapia wywodząca się z osteopatii. Za ojców tej terapii uważa się amerykańskich lekarzy osteopatów: Williama Sutherland’a, Franklina Sills’a i Johna Upledger’a. Terapia polega na pracy z ciałem pacjenta, gdzie za pomocą subtelnego dotyku wyczuwa się napięcia i nieprawidłowości w strukturach i ruchach tkanek a także kości całego systemu czaszkowo-krzyżowego: 60 minut terapii – 150 zł.

TERAPIA WISCERALNA – Terapia manualna narządów wewnętrznych, przede wszystkim brzucha polegająca na uwalnianiu napięć struktur tkankowych, tym samym usprawniając prawidłowy przepływ w narządach wewnętrznych: 60 minut terapii – 150 zł.

MASAŻ:

  • ֍ Masaż relaksujący  podany  na aromatycznych ciepłych olejach: 60 minut – 150 zł,
  • ֍ Masaż relaksujący  z użyciem ciepłych kamieni wulkanicznych: 60 minut – 170 zł,
  • ֍ Drenaż limfatyczny – leczniczy masaż usuwający obrzęki nóg: 60 minut – 150 zł,
  • ֍ Masaż antycellulitowy  – aparat do cellulologii.  Ujędrnienie za pomocą głowicy z podciśnieniem. 1 zabieg – 150 zł,
  • ֍ Terapia powięziowa, przeciwbólowa, igłoterapia: 60 minut – 150 zł.

 

Facebook